CONTACT

ABOUT US

GÜVENAL

LASTİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.

HOME

EN BÜYÜK KAZANÇ ZAMANDIR...

TIME IS THE GREATEST GAIN...+90 0212 485 7894


Güvenal Lastik Mermer, Elektrik ve Otomotiv sektöründe her türlü ihtiyacı karşılayan ürünler üretmektedir. Mermer sektörüiçin Hava Yastıkları, Blok Sabitleme Hava Yastığı, ​​Tel Lastikleri, Makaralar, Plastik Yardımcı Grubu, Kaplinler, Vakumlar / Vantuz, Çamur Pompaları, Dozaj Diyafram Lastikleri. Vana Lastikleri, Makine Körükleri, Dolgu Silim Lastikleri, Bağlantı Takozu, Kapma Lastikleri, Palet Lastikleri, Dizgi Lastikleri​, Baskı Lastikleri,Elektrik sektörüiçin ​​Fitil, Kapak Fitilleri, O-Ring, Kare Ring, Trafo Contaları, Conta, Flanş Contaları, Gromet Contaları, Busing Contaları
​Fırın Kapak Lastikleri,
Otomotiv sektörüiçin ile standart üretimin yanı sıra özel siparişlere de yer vermektedir.


İmalatımız kendi bünyesinde kalifiyeli personelimizle birlikte , yapılmaktadır. Kaliteden hiçbir zaman ödün vermemiş olan Güvenal Lastik, kalitesini “İSO 9001:2000 Kalite Sistem Belgesi“ ni alarak belgelendirmiştir. 

Güvenal, üstün kaliteyi, sorunsuz hizmeti ve müşterilerine verdiği güveni kendisine ilke edinmiştir. Sürekli gelişim ve değişimi takip ederek, sizlerin talepleri doğrultusunda mermer sektörüne de 1995’li yıllarda adım atmıştır.Biliyoruz ki sizler binbir emek ve güçlükle çok değerli bir hazine olan mermeri yeryüzüne çıkarıyorsunuz. Ülkemize ve dünyamıza büyük hizmet sunuyorsunuz. Biz de sizin bu yükünüzü hafifletmek için sağlam ve dayanıklı ürünlerle mermer ocaklarında olduğu gibi fabrikalarınızda da hertürlü ebatlarda akordion bez ve kauçuk körükler, vakum lastikleri, kaplinler, çamur pompa lastikleri ve makara çeşitleri ile yanınızdayız.
Güvenal Lastik, “En Büyük Kazanç Zamandır” düşüncesiyle mermer bloklarını ayırmada işinizi kolaylaştıracak, maliyetleri azaltacak ilk yerli üretim hava yastıklarını sizlere özel tasarımla üretmiştir.Bugün mermer sektöründe rekor denilebilecek sayıda müşteri portföyüne sahip olan Güvenal Lastik, tüm yurt genelinde ve yurtdışında her zaman kalite güvencesiyle sizlere hizmet vermekten mutluluk duyar.

Kurumsal

​About Us

PRODUCTS